Alle indeling en uitslagen zijn vanaf heden te vinden op mijnknltb.toernooi.nl. Extra informatie is te zien als je op mijnknltb.toernooi.nl bent ingelogd met je bondsnummer.

NaamLink naar KNLTB
Dames Dubbel Dinsdag Ochtend  – 3e klasse – Afdeling 18DE DOORNAKKERS 1
Mieke de Laat
Marjan Mansveld
Anny Nooijen
Diny Saris
Johanna Verkuylen
Ria Reemers
Mien Verhouden
Dames Dubbel Donderdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 1DE DOORNAKKERS 1
Loes Boeren
Jeanne van Dijk
Agnes Heesakkers
El van Helvoirt
Ria Ooms
Dames Dubbel Donderdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 2DE DOORNAKKERS 2
Hanny van den Heuvel
Mia Knijn
Ria Reemers
Nelly van de Ven
Mien Verhouden
Lineke Zandee
Dames Dubbel Donderdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 5DE DOORNAKKERS 3
Marijke de Geus
Maria Gijsbers
Mien Lenting
Diny Rooijackers
Ricky Roxs
Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 5DE DOORNAKKERS 1
Muriël van Alphen
Annemarie Aquarius
Gabriëlla van Gelder
Dorry Goutier
Sandra Lenting
Nory Walenbergh
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 2e klasse – Afdeling 39DE DOORNAKKERS 1
Isaak de Visser
Rob Severt
Sandra Bouwmans
Rick Walraven
Claire Verspoor
Marieke Meeuwissen
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 13DE DOORNAKKERS 2
Paul van Anrooy
Hans de Geus
Mustafa Hussein
Jan Knijn
Felix Leenders
Rinus van Lint
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag  – Hoofdklasse – Afdeling 1DE DOORNAKKERS 1
Hennie Appelhof
Jan Beelen
Johan Otjens
René Maters
Cees van Pagée
Ted Winters
Dames 17+ Zaterdag (CB+Li+OB+R+WB)  – 2e klasse – Afdeling 6DE DOORNAKKERS 1
Judith Peels
Saskia Peels
Ylona Rooijakkers
Ruby Gillis
Marion Sprenger
Jolanda Pudelko
Lianne Nijmeijer
Dames 17+ Zaterdag (CB+Li+OB+R+WB)  – 3e klasse – Afdeling 15DE DOORNAKKERS 2
Myrna Ketels
Kim Ooms
Chrissy Snoeijs
Nicole de Tollenaer
Maartje van Vemde
Anneke van de Waterlaat
Sofie van Baal
Gemengd 17+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 15DE DOORNAKKERS 1
Rolf van der Heide
Bram de Jong
Sjoerd Mostermans
Thomas van Weert
Wendy Willems
Daphne van Immerseel
Marian van der Veen
Gemengd 17+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 17DE DOORNAKKERS 2
Desiree Bogers
Michelle Brierley
Bas de Wild
Martijn Wijtman
Karlijn van Doorn
Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24DE DOORNAKKERS 3
Jan Willem de Graauw
Joris van Alphen
Christ van Weert
Jorg Portegies
Lea van Gerwen
Aniek Smeets
Anouk Sprokel
Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 25DE DOORNAKKERS 4
Suzanne van Laak
Roland Lunenburg
Bowling Karapun
Mei Li Kho
Gemengd 17+ Zaterdag  – 3e klasse – Afdeling 50DE DOORNAKKERS 5
Floor Crijns
Juul van Dongen
Jeanine de Graauw
Stefan de Lange
Marloes van Rens
Sander Schouwenaar
Rineke Hilgerdenaar
Marloes de Lange
Gemengd 17+ Zaterdag  – 4e klasse – Afdeling 23DE DOORNAKKERS 6
Mart van Haaren
Lotty Huijboom
Maurice Kastelijn
Kim Vegt
Erik Wieringa
Jasmijn Vos
Evie Kusters
Sandy Toonen
Gemengd 17+ Zaterdag  – 4e klasse – Afdeling 24DE DOORNAKKERS 7
Sylwia Wiankowska
Jose Gabriel Herrero Conejero
Floor Fasen
Rens Mulder
Elke Aarts
Boris van Vugt
Gemengd 17+ Zaterdag  – 4e klasse – Afdeling 25DE DOORNAKKERS 8
Melody Mijnsbergen
Gijs Opheij
Esther Daverveld
Jean-Louis van Marrewijk
Judith Jacobs
Heren 17+ Zaterdag  – 1e klasse – Afdeling 12DE DOORNAKKERS 1
Dennis Bommelijn
Rob van den Broek
Yuri Vugt
Tim van den Nieuwenhof
Tim Helsper
Heren 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 29DE DOORNAKKERS 2
Varin Boumeester
Tim van der Donk
Pim van Loon
Ron van Pol
Bram Eyck
Gemengd Dubbel Zondag  – 1e klasse – Afdeling 4DE DOORNAKKERS 1
Wilfried Bolt
Babette Broekman
Klien van Dam
Hilleke Doon
Jeroen Kluytmans
Linda van de Velde

 

GEWOON. LEKKER. TENNISSEN